Raidsonic | ICY BOX | External 2.5" enclosure for SATA HDD/SSD with USB 3.0 interface in a stylish design | SATA | USB 3.0 | 2.5
- TootjadRaidsonic
- Mudel: IB-273StU3
- Saadavus: 5
-
21€
Raidsonic | ICY BOX | External 2.5" enclosure for SATA HDD/SSD with USB 3.0 interface in a stylish design | SATA | USB 3.0 | 2.5"
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 190.00 mm |
| Gross depth master carton | 390.00 mm |
| Gross height (mm) | 40.00 mm |
| Gross height master carton | 230.00 mm |
| Gross weight | 0.288 kg |
| Gross width (mm) | 130.00 mm |
| Gross width master carton | 285.00 mm |
| Kõrgus | 130x80x13 mm cm |
| Kõvaketta liides | SATA |
| Laius | 130x80x13 mm cm |
| Materjal | Aluminium, Plastic |
| Mõõdud (l x s x k) | 130x80x13 mm mm |
| Muud funktsioonid | Stylish blue lighting LED circle or power and HDD access External data interface: 1x USB 3.0 Downwardly compatible with USB 2.0 and 1.1 Transfer rate: USB 3.0 up to 5 Gbit/s HDD capacity no limit Plug & Play and Hot Swap With pouch |
| Net weight | 0.18 kg |
| Net weight master carton | 3.60 kg |
| Packing quantity | 20.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1340 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 4.00 g |
| PET | 104.00 g |
| Producer | Raidsonic |
| Producer product family | ICY BOX |
| Producer product name | External 2.5" enclosure for SATA HDD/SSD with USB 3.0 interface in a stylish design |
| Standardliidesed | USB 3.0 |
| Sügavus | 130x80x13 mm cm |
| Tare weight (kg) | 0.108 kg |
| Tare weight master carton | 1.60 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | 2.5" |
| Ühilduvus | HDD up to 9.5 mm height, capacity not limited |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: raidsonic icy box external 25 enclosure for sata hddssd with usb 30 interface in a stylish design sata usb 30 25, ib-273stu3, raidsonic, lisaseadmed









